C & K Switches RTE10B0G14 Codierschalter BCD Schaltpositionen 10 Tape
Diesen Artikel findest Du ab sofort nur noch bei voelkner.de
inkl. MwSt.
zzgl.
Lieferzeit: 3-4 Tage
auf Lager
30 Tage kostenlose Rücksendung
Produktbeschreibung
Überblick
Miniature size with robust metal cover in black or silver nickel finish
Large choice of codings
Vertical or reverse versions
Timers, automation components
Computer and peripherals
Alarms, access control, smoke detectors
Beschreibung
Rotary Coded Switch, 10 Positions, Binary Coded Decimal, 0.1A, 30VDC, Solder Terminal, Rotary Screw Actuator, Surface Mount-straight