C & K Switches 1201M2S3AQE2 Schiebeschalter 120V 6A 2 x Ein/Ein Bulk
zzgl.
Lieferzeit: 3-4 Tage
auf Lager
30 Tage kostenlose Rücksendung
Produktbeschreibung
Überblick
Variety of actuators and terminations
Panel mount tabs available
Epoxy terminal-seal compatible with bottom wash cleaning
Test & measurement equipment
Telecommunications
Computers & peripherals
Beschreibung
Slide Switch, DPDT, Horizontal, 6A, 28VDC, Solder Terminal, Through Hole-right Angle